Kolekcje Gregx

Nasza odzież ciążowa jest zaprojektowana tak, aby każda kobieta czuła się pięknie i przede wszytkim komfortowo.  Stworzyliśmy bogate kolekcje na czas ciąży. Żadna z pań nie musi się martwić różnicą sylwetki. Jesteśmy po to, aby z gwałtownie zmieniającej się figury uczynić atut. Podczas tych wyjątkowych 9 miesięcy każda przyszła mama może czuć się niezwykle kobieco. Dbamy o to, aby atrakcyjny wygląd zawsze szedł w parze z wygodą. Elastyczność tkanin oraz system regulacji zdecydowanie podnoszą komfort użytkowania. Proponujemy funkcjonalne fasony odzieży ciążowej, z których można korzystać od początku ciąży aż do samego rozwiązania, a z niektórych nawet po powrocie do wcześniejszych kształtów.

Nowa kolekcja ubrań ciążowych zawiera zarówno odzież elegancką, jak i o charakterze sportowym. Wraz z wiosną przybyło więcej kolorów. Pojawiły się również projekty pełne modnych, kwiatowych wzorów. Ubiór powinien podkreślać radość przyszłej mamy. Przeważa jeans typu denim, w wielu propozycjach kolorystycznych.Ubrania ciążowe na czas wiosenno-letni proponujemy wiele stylowych spódnic. Dodatkowo na cieplejsze dni oferujemy rybaczki. Oczywiście nie brakuje lekkich, eleganckich fasonów, które pasują na każdą uroczystość.

 

Zapraszamy oraz życzymy udanych zakupów!

Współpraca z Gregx

Gregx to prężnie rozwijający się producent odzieży ciążowej, będący doskonałym pomysłem na biznes. Staramy się zaspokoić potrzeby kupujących oraz sprzedawców. Nasza odzież ciążowa odnosi coraz większe sukcesy dotyczące zwoleników na polskim oraz zagranicznym rynku. Szybki rozwój naszej firmy świadczy o fakcie, że nasze produkty stanowią przyszłość handlu, a dla przedsiębiorców drogę do sukcesu. Jesteśmy otwarci na współpracę ze sklepami stacjonarnymi, internetowymi, hurtownikami, dystrybutorami.

Współpraca z nami polega głównie na sprzedaży naszych produktów w Państwa sklepach, firmach. Pozwoli to na zwiększenie komplementarności Państwa oferty, a w związku z tym zyskanie również nowych klientów oraz wzrost zysków ze sprzedaży odzieży. Na życzenie partnerów handlowych dostarczamy próbki oraz materiały prasowe, a także zdjęcia kolekcji bez logo. Chętnie przyjmiemy wszelkie uwagi, opinie, sugestie na temat naszych produktów oraz pracy.

Profesjonalna obsługa gwarantuje Państwu pomyślną współpracę.

Gregx.pl - odzież ciążowa tania i szykowna.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

Agnieszka Gregorczuk
tel: 071 3833767, 609 954 330
mail: biuro@gregx.pl


 

Sklep firmowy

Dla osób pragnących zakupić nasze ubrania ciążowe w cenie detalicznej uruchomiliśmy sklep internetowy wyłącznie z naszymi produktami.  Zapraszamy wszystkich chętnych do zapoznania się z naszą ofertą. Prowadzimy sprzedaż zarówno detaliczną jak i hurtową.

Kolekcje Gregx odzież ciążowa - emanują kobiecością i jednocześnie są bardzo wygodne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientek dobieramy niebanalne fasony, bogatą kolorystykę i przede wszystkim dbamy o komfort użytkowania. Atutem naszej firmy są również zachęcające ceny. Dążymy do pełnej satysfakcji naszych klientek. Odzież Gregx odzwierciedla najnowsze trendy w modzie. W naszym sklepie znajdziesz ubrania ciążowe, które pozwolą na poczucie atrakcyjności i wygody. Nie brakuje w nim eleganckich strojów na wszelkie uroczystości, jak i odzieży na mniej okazjonalne dni. Bez wątpienia każda mama znajdzie w internetowym sklepie Gregx dla siebie coś wyjątkowego. Rozumiemy potrzeby przyszłych mam, dlatego produkujemy wyroby, będące ucieleśnieniem piękna i komfortu. Korzystając z naszej oferty, przekonasz się, że warto nam zaufać. Dzięki naszym produktom tworzymy modę na ciążę.